18 Şubat 2012 Cumartesi

Selamün Aleyküm

Aslında dakikalarca yazının girişini düşünmektense, yazının girişini düşündüğünü yazarak başlamak daha iyidir. Kişisel izlenimlerimi, içime sığmayanları, bir yerlere dökmek istediklerimi yazmak için burayı açtım. Hayat, aşk, felsefe, siyaset, şiir, eğitim, kültür, genel ağ (internet) vb. konularda bir iki kelâm edeceğiz burada.

blogspot.com'a sonsuz teşekkürlerimle...

Erhan SANDIKÇI

5 yorum:

 1. Selamünaleyküm başlığı ile bloga sayfasında girişi olan kişiye şu sorulur mu bilmem: Blogunuzu abdestsiz ziyaret edebilir miyim!

  Ama ben abdestsiz gezerek sayfanı inceleyeceğim sürekli. Satırların bol düşünce deryan her zaman geniş olsun..

  Selamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.

   Aslında medyada bu aralar sık kullanılan "Çölaşanlaşma" tanımı biraz benim tarzıma oturuyor gibi. En azından sen bana sık sık bu eleştiriyi yapıyorsun. Ben de eleştiriden çok bi değerlendirme olarak, senin "Livanelileşme" rüzgârına kapılanlardan olduğunu söyleyebilirim.

   Arada sırada bakıyordum önceden, blog dünyasına adım attıktan sonra ben de sürekli "Livaneli" üslûbundaki yazılarını takip edeceğim.

   Aleyküm selâmlar :)

   Sil
 2. OccupyTURKEY ile ilgili yazınızla tanıdım sizi.Yazınızı üslubunuzu çok beğendim.Şuan tüm yazılarınıza en baştan başlıyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Kesinlikle ve kesinlikle bir çok kişiye ulaşman gerekiyor dostum(siz'i bırakıp dostuma geçtim izininle :) ) Fikirlerine tamamen katılıyorum.Twitter da elimden geldiği kadar iletilerini iletiyorum ama takipçim az :)

  YanıtlaSil